| Baicu_Andrei_1998 a întrebat:

Am o intrebare despre biletele untold. Am cumparat un bilet online direct de pe site si a venit pe mail. As dori sa stiu daca as merge la un sediu eventim(de exemplu) sa imi dea un bilet de carton pe baza acelei foi, multumesc.

4 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Nu iti da nimeni carton. Imprimi acel bilet pe o foaie si e valabil. Codul de bare si seria sunt importante de pe bilet, ca se pot scana.

| Ionescu_Ina_1992 a răspuns (pentru DoriKat):

Dar daca cumpar unul electronic, ce il impiedica pe cumparatorul initial sa vanda 100 de copii?

| DoriKat a răspuns (pentru Ionescu_Ina_1992):

Legile din această țară. Plus, cine e atat de paranoic sa se gândească la asa ceva?

| DoriKat a răspuns (pentru DoriKat):

Când intri, codul acela se scanează și merge doar pentru o singura persoana. Intri și primești o bratara. Una singura.