| CyberFanthoms a întrebat:

am o intrebare despre youtube: Care este cel mai bun vlogger din lume?(Stiam dar nu mai stiu era englez)
Ma puteti ajuta?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| SallAll112 a răspuns:

Nu ai auzit inca, se vorbeste despre el pe toata plaja Arrrrrrriba. Uite-l da subscribe si sa nu uiti, nu s-a lasat: https://www.youtube.com/channel/UCbbQ98JlINYO6mX23-BFPtw

| mititei a răspuns:

Nu există un "cel mai bun" în categoria asta, depinde de ce preferi. Când mă uitam eu la vlog-uri, ăia mari erau Shane Dawson, Ryan Higa (Nigahiga) și Fred.