| PingPong5648 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu transferul meu la alta scoala.
Deci: Sunt din Suceava, a X-a Mate-Info Intensiv si vreau sa ma mut la alta scoala la stiinte sociale.
Cum procedez?
In cazul in care directoarea de la scoala actula nu vrea sa imi semnze fisa de transfer, ce fac?
La ce trebuie sa dau diferente?
Astept raspunsuri serioase, va rog.

Scuzati-ma, in cazul in care am ales categoria gresita.

3 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Este obligata sa iti semneze fisa de transfer, nu e dupa ea happy

trebuie sa dai diferente la toate materiile pe care ei le fac si tu nu le-ai facut

| andrutzzzzza a răspuns:

Uuuu e o schimbare radicala de la mate-info intensiv la stiinte sociala..esti sigur de asta?