| claudiu13421 a întrebat:

am o intrebare la scl un baiat zice mereu la fiecate test ca e usor si dupa aia ia 4 ( laughing )simi vine sa-l bat.ce trebuie sa fac sa nu iau eliminarelaughing

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce vrei sa il bati ca el ia 4?

| claudiu13421 explică (pentru suntserios):

Enerveaza toata clasa cum drk sa zici cai usor daca iei 4 mereu. l-a scapat masa in veceu cand era mic. daca ai fi acolo mai intelege.trec eu cu el pe langa una si fata era sa cada jos si el cica ai frija....si zice ca el a cucerito laughingnu vezi cat de retard e?

| dacy21 a răspuns:

Nu-l mai baga in seama

| claudiu13421 explică (pentru dacy21):

Cum sa nul bag in seama ca striga de aude si caminu scoli