| RaInBoW_6912 a întrebat:

Hey,big grinam o colega care ma enerveaza intruna! x(. mereu venea la mine la banca simi spunea asa in gluma'ce frumoasa esti':p si inainte de inceperea orelor isi ia frumos un scaun vine la mine la banca eu stand ca doi baieti in banca si-mi zice mereu:La vinia il iubesti si vrei sa te maritzi cu Stefan. colegu meu si e cea mai prosta la inv si cea mai curva si se da mare in fata la baieti le-a aratat "silicoane" ei mai era sasi dea jos si chiloti si mereu le zice la profesori linguserii din astea si ia numai 1:p. CE POT SA Fac ca sa nu se mai bage in vb cu mine.SA nu ziceti no baga in seama ca no bag da ea tot trebuie sa se bage si ma enerveaza x(

Răspuns Câştigător
| Maryse a răspuns:

Sa o ignori, sa ii raspunzi cu acceasi moneda( sa-i spui: vad ca iti place tare de x(un coleg de al tau), cand vine la banca ta du-te si vorbeste cu altcineva si distreaza-te spunand lucruri amuzante, o vei enerva. Sa pari linistita cand vine langa tine si sa cauti niste cuvinte cu care sa ii inchizi gura. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.

5 răspunsuri:
| Deutzeuh a răspuns:

Incearca sa ii zici.da sunt frumoasa si? macar sunt mai frumoasa decat tine. fata ta zici ca e pizza cu de toate.incearca sa fi mai rea ca in ziua de azi nebegarea in seama nu mai are nici un efect...fi mai rea.succes

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Spune-i in fata sa te lase in pace!

| Rocsaanna a răspuns:

Pai eu in locul tau(sunt o fire care se enerveaza ujor si iau lumea la injurat) as incepe s-o injur bine sa ii spun tot adevaru in fata,dar nu la scoala ca atnci te zice la profi,cand o gasesti afara sau nu stiu pe unde si atunci ii comentzi,ca te enerveaza fata ei si dupa incepi so injuri bine da vezi thu sa ieji invangatoare ca altfel o sa te ia toti de poasta, asa as proceda eu dupa temperamentul tau, daca gasesti ata solutie BAFTA:*:*:*:*

| BoomBoom_1611 a răspuns:

Pai ar fi bine so enervezi adica fa ceva incat sa nu te mai suporte! merge asta fi sigura!
pllzz fundita?