| ClearSky00 a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare mai ciudata...voi cum vedeti pe cineva de ex... daca cineva isi bate joc de el si el nu ii baga in seama pe hateri, voi ce parere ati avea despre o persoana de genul?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Depinde mult si de atitudine. De obicei nu e bine sa ignori cand cineva se ia de tine pentru ca te vor lua drept slab si-si vor permite tot mai multe gesturi.
Cel mai bine e sa le raspunzi inteligent si sa le inchizi gura. Nu zic acum sa sari la bataie dar nici sa stai si sa-i permiti oricui sa se poarte cu tine cum are chef.