| Anonim0808 a întrebat:

Salut TPU.
Am o intrebare mai serioasa si as dori doar raspunsuri serioase.
I-am oferit unei fete dick pic si ea mi-a oferit anumite poze intime si etc. iar parintii ei au vazut mesajele dintre noi.
Am fost amenintat cu dosar penal si ca o sa primesc citati.
Vreau sa va intreb.
Pot pati ceva daca pozele au fost acceptate cu consimtamantul fetei, ba chiar dorite de ea?
(Avem amandoi 16 ani si suntem din orase diferite)

4 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Nu, nu au ce sa iti faca. Astea sunt amenintari sa te sperie pentru ca parintii nu pot accepta ceea ce ati facut amandoi.
Atat timp cat tu nu ai hartuit-o / obligat-o sa iti trimita poze intime cu ea si ati vrut amandoi sa va aratati trupurile, nu se poate intampla nimic.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da.se numeste pornografie infantila.Cat timp ea are 16 ani parintii pot face demersuri la parchet

| Anonim0808 explică (pentru Marius22222222222):

Inclusiv daca ea a acceptat?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Anonim0808):

Da.vere inainte sa faceti asa ceva mai cautati si voi codu penal si alea alea