| AnaMariaDiana a întrebat:

Pentru cunoscători, acum termin liceul, real, mate-info și vreau sa fac o facultate la distanță! Cea la care vreau sa merg are 3 specializări care se pot face la distanță: management, finanțe și bănci, contabilitate și informatică de gestiune. Voi care credeți ca ar fi mai potrivită? În urma căreia am mai multe șanse la angajare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine vazuti sunt cei care au facut facultatea la forma de frecventa ZI decat la distanta.

| AnaMariaDiana explică (pentru anonim_4396):

Eu am auzit ca diploma se echivalează și cam tot aia e, plus ca eu vreau sa fac o facultate fiindcă nu faci nimic în ziua de azi fără dar pe viitor mi-ar plăcea sa îmi deschid eu o afacere. Acum plănuiesc sa ma înscriu la facultate și sa și lucrez între timp. Pe mine mă interesa mai mult specializările