| LilWayneGreen a întrebat:

Am o intrebare pentru care voi da funda!
Coca-Cola ingrasa?
Daca da ingrasa mult?

Răspuns Câştigător
| grosu91 a răspuns:

In general acidu' ingrasa crede-ma ca ma confund cu aceeasi problema laughing sunt obsedat de silueta in ultima vreme cand am inceput sa iau proportii laughing dar... daca nu consumi in cantitati mari gen o sticla/cutie nu are nimic un paharel odata la 4 5 zile merge!

2 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Ingrasa.
Nu ingrasa mult.
Exista Coca Cola Zero care nu ingrasa deloc!

| lcmbobovl a răspuns:

Depinde de cantitatea bauta.Pe doza/pet scrie clar nr de calorii la X ml.De aici poti trage singur concluziile tinand cont de faptul ca un om normal trebuie sa aiba o dieta de 2000 calorii pe zi pentru a nu se ingrasa.