| blueskydarkeyes a întrebat:

Am o mare problema si anume aseara am umblat in setarile unui router ca am vrut sa ii mai adaug doua porturi, dar cred ca am gresit ceva si acum pc-ul e conectat la internet insa nu pot accesa nicio pagina web, nici macar nu mai pot intra in setarile router-ului. cum pot rezolva problema asta, ce ii pot face (am incercat sa ii dau reset dar nu a mers)?

1 răspuns:
| vampir004 a răspuns:

Dezactiveaza-l si incearca sa-l reactivezi, cel mai bine e sa-i chemi pe cei de la net