| Lungu_Alexandra_1998_MxtP a întrebat:

Am o mare problema si chiar am nevoie de ajutorul vostru. Am 18 ani, sunt fata, si pe zi ce trece mi se rareste parul! am gasit un cabinet dermatologic prin zona, dar as vrea sa stiu daca pot folosi alte tratamente sau nu stiu... Stiu sigur ca produsele de la Gerovital sunt super bune, am folosit si eu, insa parul mi-a crescut in zona frunții cum ar veni. Eu am nevoie in crestetul capului, si nu stiu daca imi creste in acea zona.Va rog mult, daca aveti sugestii sau stiti cumva vreun tratament sau chiar si produse, nu stiu orice, lăsați un comentariu! Dau funda, un suc, o bere

Răspuns Câştigător
| kirida a răspuns:

Si eu am avut problema asta. Cele de la gerovital mi-au facut mai rau. Cumpara sampon de cal de la farmacia veterinara si spala-te cu el o data pe saptamana de asemenea fa tratamente cu ulei de ricin, cocos, argile etc. Eu le am luat de pe un site elemental si sunt super multumita. Si incearca sa folosesti samponuri pentru volum. Eu il folosesc pe cel de la pantene. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: