| uzumakylight a întrebat:

Am o mic/mare problema. sad care o am de cativa ani. sad Deci :
Nu stiu cum sa-i zic o fiu un fel de "tic" nu stiu.
Deci. : - Daca cineva incearca sa-mi dea o palma, sau apropie ceva aproape de fata mea, inchid ochii.
Stiti vreo metoda, cum as putea rezolva "ticu" asta.
Imi cer scuze daca am pus intrebarea gresit. sad
O seara buna! happy

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu este un tic, este un mecanism de autoaparare a organismului, pe care il are toata lumea! deci nu ai de ce sa te ingrijorezi!

| ankadella a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Cel mai corect raspuns!

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru ankadella):

Multumesc happy! sper sa inteleaga si el!

| ankadella a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Mă bucur că mai există oameni care răspund corespunzător.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dar cred ca toata lumea face la fel cand se apropie ceva de fata lui, inchide ochii.

| Bondarel99 a răspuns:

Esi,cum se spune, mai sperioasa.Probabil ca ai avut multe episoade din astea in trecut si de asta reactionezi asa.Incearca sa uiti si sa fii mai tare pentru ca si tu poti sa te aperi si sa fii curajoasa.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Nu este tic. Este un reflex neconditionat.

| Crucified a răspuns:

Nu-i niciun tic.