| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Am o mica intrebare. De la varsta de 2 ani ( acum am 13) bunica a venit la noi ca sa aiba grija de mine. anii am trecut... Eu am crescut si ea nu a mai plecat. Casa ei este chiar unde stau eu deci pot spune ca eu stau la ea impreuna cu parintii si ea a venit de la Galati (statea acolo doar pentru ca acolo avea rude in oras si ca sa ii lase pe parintii mei cu mine si sa fim o familie normala. Dar de cand a venit si eu am crescut sunt satul pana in gat de ea. M-am saturat sa ma dadaceasca. Eu cand eram mai mic 6-7 ani faceam prostii (MULTE). si la un moment dat a zis ca nu ma mai suporta si ca pleaca inapoi la Galati. dupa 2 saptamani normale in care nu a trebuit sa o suport a aparut din nou. Stau in Municipiul Roman (pentru cei care se intreaba)
CUM SA SCAP DE EA
Da peste mine in camera cand ma dezbrac si nu o mai suport.
Dau funda

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Uite pacat, eu am chiar niste bunici iubitori. Nu stiu daca te ajuta asta, dar eu ti.as da sfatul pe care il dau adesea, poarta o discutie cu ea, ii spui tot ce ai pe suflet, exact ce ne.ai redat tu aici si poate o sa te inteleaga, daca nu te intelege nu stiu, amenint.o ca pleci de acasa, asa o sa o mai inmoi... asa a facut o prietena de-a mea si a cam mers, asta nu e un sfat prea bun, dar dupa cum e bunica ta, cred ca este perfect.