| AssaltHell a întrebat:

Buna TPU >:d<

Sunt noua si deja am o problema :-ss

Sper sa ma ajutati happy

Decistraight face

Am un prieten si ne iubim mult

Dar m-am sarurat de familia mea nu ma lasa sa ma vad cu baieti, mai ales mama.Astazi am fost cu prietenu meu in parca si era bunicu ca o astepta pe bunica de la spital, si la scoala a venit mama la mine sa-mi spuna ca ce caut eu cu baieti in parca pentru ca normal ca bunicul i-a dat raportul si mi-a zis mama : " cand teo vz o innebunit" dar el cand nea vazut na zis nimic sa nu faca scandal.Ma tot innebunesc sa invat bine sa stau cu burta pe carte baietii nul la varsta asta [am 14 ani] dar eu invat bine am media 10, 00 straight face De ce se mai consuma oare sad.

Nu stiu ce sa mai facstraight face

n-am putina libertate.de vorbit nu se poate vorbi am incercat in mi si mi de moduri sa-i explic dar NU...cu ea NU AM CE DISCUTA! acum de cand m-a prins cu prietenul meu m-am indepartat de ea, asa m-am decis sa ma schimb...asta seara nu i-am mai povestit nimic din ce am facut la scl, m-am purtat altfel, am facut curatenie ceea ce nu faceam de obicei.Si apoi m-am pus la calculator, adica acum!

Nu mai stiu ce sa fac, vreau doar sa nu ma mai bage atata in seama sa nu ma mai dadaceasca, saaa fiee nu stiu altfel sa numi acorde atata atentie, sa mai fiu libera

M-am saturat straight face

Am o singura viata de ce sa nu iubesc broken heart

is ff supy crying

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KaRa23S a răspuns:

Vai de capul meu si tu!? Deci in privinta asta va trebui sa'i cam recastigi increderea mamei tale si sa porti o discutie serioasa cu ea luata pe indirect despre cand te vei casatori patinand usor pana cand o vei intreba "dar eu la ce varsta imi voi putea permite un prieten". Prezinta'ti prietenul ca un coleg cu care faci un proiect, fa'l sa creasca in ochii mamei tale si in curand te va lasa. Numai timp si precautie.

| jo_7070 a răspuns:

Pff Si eu sunt cam asa... si le multumesc parintzilor ca sunt asa:X deci pe bune... pentru ca imi vor binele Dar noah ai tai cred ca exagereaza trebuie sa o faci sa aiba incredere in tine si explica-i dar nu stiu daca o sa inteleaga Si nu uita ca nu merita sa te certzi cu parintele tau pentru nimeni in lume! te pup si ai grija de tine