| Antonia_4783 a întrebat:

Salut, TPU, am o mica intrebare sa vi-o pun. Am 12 ani si am 39 de kilograme, credeti sa mai slabesc putin, eu cred ca arat bine dar toti oameni pe care ii vad (in special mama) imi zic ca ar trebui sa mai pun pe mine macar 2-3 kilograme, dar nu vreau. Ce ziceti oare sa mai slabesc sau sa raman la greutatea asta, ca nu vreau sa man ingras, Cel mai bun raspuns FUNDA!

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Da nu ai zis si inaltimea pe care o ai...Da si eu cred ca ar trebui sa o asculti pe mama ta da uite calculeaza-ti greutatea ideala aici : http://calculator-greutate-ideala.host22.com/ Funda;;)?

| YuukiYou a răspuns:

Stai ca nu inteleg...thinking deci toata lumea iti zice ca ar trebui sa te ingrasi putin, iar tu vrei sa slabeti? raised eyebrows Eu zic ca esti foarte bine asa, dar depinde si de inaltime. Bine.si eu la 12 ani aveam exact greutatea ta si era si inalta si toata lumea de fiecare data cand ma vedea imi spunea sa ma ingras, dar eu eram multumita de cum aratam si nu ii luam in seama.
3kg in plus nu strica, dar sa slabesti in niciun caz! asa suntem noi, slabe...de ce toata lumea vrea sa ne ingrasam? thinking laughing