| Gabe4You a întrebat:

SAlut TPU! AM o mica mare problema...cand am instalat windows-ul nu am facut bine partitiile, era C -ul cam prea mic, asa ca am luat d pe net un program de partitionare si am reusit s-a maresc partitia C, totu' bine si frumos pana am dat restart. mi s-a inchis pc-ul si cand sa se deschida imi apare: NTLR is missing press CTLR+ALT+DELETE to restart straight face am cautat pe net dar nu am rezolvat, HELP! DAu funda!

1 răspuns:
| Madara a răspuns:

Pffff
primul lucru nu ai pus proga acolo unde trebuie
acest lucru se face cind iti instalezi windowsul
e foarte simplu
cind dai restart dastiaza pe F9 F10 F11.trebuie se mearga vreo una si dai la CD, DVD shiti instalezi incodata windowsul
dar sa formatezi discul C si o sa mearga totul grozav