| Anonym32 a întrebat:

Am o mica problema, imi place de o fata(sunt in clasa a noua si ea este intr-o clasa cu mine) si nu stiu cum sa ii zic, pe 11 este balul bobocilor.
Si mai am una cu ce sa ma imbrac la bal?(nu imi place la costum).

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te hotarasti repede sa o intrebi, s-ar putea sa o invite altul si tu sa ramai cu buza umflata.
Cat priveste tinut de la bal, din pacate este obligatoriu costumul, ca-ti place ori nu, nu ai de ales!

1 răspuns:
| Anonym32 explică:

Am incercat sa vorbesc cu ea dar nu vrea sa-mi raspunda.sad