| owesome a întrebat:

SAlut TPU! am o nelamurire. doresc sa imi cumpar un taper corn de pe bestial.ro. insa cel pe care il doresc e de 6 mm. iar gaura mea e de 1. cum as putea sa o largesc pe gratis? daca nu se poate as aprecia daca a-ti lasa link in comentariu cu un expander sau con cu care sa mi-o largesc pana la 6. multumesc

4 răspunsuri:
| shhadow a răspuns:

Pai... ca sa ajungi la 6 trebuie s-o largesti putin cate putin cu tapere de marimi mai mici. Incepi cu cel de 1.6 si apoi cred ca e cel de 2 si tot asa pana la 6. Trebuie sa astepti cam vreo 2-3 saptamani ca sa schimbi marimea taperelor.

| Coraline14Dnb a răspuns:

Daca vrei, eu le fac hand made.
Adica din fimo mi le-am facut pe toate si astfel am putut sa-mi maresc singura dimensiunile sau sa-mi fac modelul preferat. expandere spirala/con / fake flesh / flesh gol / plugs :3. si imi scrii daca doresti.(piinku_17xd)
Mna, la mine e 5 lei unul laughing indiferent de marime etc.

| owesome explică:

Apropo, sa nu coste mai mult de 20-30 ron

| owesome explică:

Mai este un corn exact la fel ca cel pe care il vreau dar are doar 4mm si pare cam mic. care ar fi mai bun?