| geulica4 a întrebat:

Am o placa video dar nu are ventilator ce pot sa ii pun sa o raceasca in afara de ventilator altceva ce se mai poate pune cel mai bun raspuns FUNDA!

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cauta o posibilitate de a monta totusi un ventilator, chiar daca trebuie sa -l montezi pe carcasa.Nu ai alta solutie de racire, si risti daca nu o racesti.

| geulica4 explică:

Hei eu am un fel de racitor e ca o bucata de aluminiu ff usoara de la alta placa video oare aia poate raci destulde bine? stiti voi decare