| standanutzu a întrebat:

Am o prietena, e mai mare ca mine cu un an si jumate. O plac foarte mult! Am ajutat-o de cate ori a fost nevoie, si mi-a cerut ajutorul cu unele lucruri, vorbim seara de seara! Ce sa fac ca sa placa?

1 răspuns:
| LarissaMouse a răspuns:

Stai putin...ce?
In primul rand buna! happy
In al doilea rand,n-am nicio idee ce vrei sa spui. Cum adica "Ce sa fac sa placa?" Sa placa ce? Pe tine? Nu poti sa faci o persoana sa te placa, nu ai cum. Daca te place, te place. Daca nu, atunci treci peste. Dar fiind cu un an si jumatate mai mare, ai sanse cam mici.Cred ca te vede doar ca pe un prieten. Fetele mai mari se uita in general la baieti mai mari ca ele, mai maturi, pentru ca ele se maturizeaza destul de repede.Nu o sa se uite la un pusti care pune intrebari pe un site si care nu stie sa se descurce singur straight face
Succes cu ea!