| Antoonel a întrebat:

Am o prietena pe nume Clauudia si sunt impreuna cu ea de o saptamana... Ne-am simtit foarte bine impreuna pana astazi [cred] Imi spunea ca ma iubeste,ca tine la mine etc. Dar azi cand am vrut sa o sarut, m-a respins...Si nu stiu de ce, ca pana acum ma mai sarutam cu ea dar acum chiar nu inteleg de ce m-a respins. Ma puteti ajuta cu un sfat?

1 răspuns:
| adyriadry a răspuns:

Buna alexandrulovin deci daca te -a respins fara motiv atnuci sigur e ceva la mijloc.
Incearca sa vorbesti cu ea, sau asteapta cateva zile sa vezi daca te respinge incontinuare. daca da atunci sti ce e de facut...