| 4rCk3y a întrebat:

Am o problema.Asera parca pe la 11 sau 12 v-am pus o intrebare si am lasat-o nu am sters-o, nici nu am avut de gand sa o sterg.Si acum pe data de 11 ian 2012 nu o mai am da la notificari imi arata ca persoana respectiva a raspuns la intrebare si cand intru la intrebarile mele nu am nicmic.Si cealalta intrebare era, daca cunoasteti vreo japoneza, sau stiti vreo comunitate de japonezi, dati site sau ID de Skype. Yahoo sau Facebook. Mersi!

Răspuns Câştigător
| andra121 a răspuns:

Pai ti-au fost sterse de Admin. De fapt acele persoane care iti apar ca ti-au raspuns la intrebare ti-au raportat intrebarea. Funda?