| BlackBlood29 a întrebat:

am o problema....cand ma jucam la PC deodata s-a inchis si dupa aceea a aparut imaginea aceea albastra cu niste cuvinte..nu le-am retinut....am dat un restart dupa care a aparut imaginea aceea cu SafeMode Start Windows Normality, accesez toate variantele dupa care se da restart si tot asa Funda Repede!

1 răspuns:
| cosminutzu90 a răspuns:

Asa imi facea si mie....si chiar nu stiu motivul... oricum trebuie sa iti reinstalezi windowsul. Funda?