| Dumitru2009 a întrebat:

Buna TPU am un calculator cu Windows XP SP3 professional, iar cineva a incercat sa-l re instaleze si i-a aparut ca nu mai are statiu pe disc si a inchis repede instalarea acum nu pot sa-l accesez sau sail re instalez nici pe safe mode nupot intra zice ceva ca nu merge pe safemode va rog dati-mi raspunsul pana la ora1 sunt pe graba!crying((

Răspuns Câştigător
| Tyberius a răspuns:

Trebuie sa stergi tot ce ai in C tot cu windowsul zii aluia care ti-a instalat windowsul sa ti-l faca calumea...zii sa intre in bios si sa schimbe de la hard la cd/dvd e greu de explicat aici da-mi id tau si iti zic

2 răspunsuri:
| Nexus71717171 a răspuns:

Prima data iti trebuie un cd cu un windows bootable, dupa aceea la inceput apesi Del si selectezi pe acolo(gasesti tu, nu mai tin minte)
CD, HDD, Floppy Disk
Restartezi calculatorul si o sa-ti apara ceva(apesi ce buton vrei) si faci tu setarile