| csn20 a întrebat:

Funda. Ce sa fac, am probleme cu pc. Daca il inchid si o sa ii dau iar drumul imi apare acolo : Safe Mode si altele, ultimul Start windows normality sau ceva de genul dau pe el si imi apare aia cu windows care se incarca si apoi timp de 1 sec 2, imi apare o imagine albastra si scrie ceva acolo (Nu apuci sa citesti), si se da restart si asa de vreo 30 de ori, si apoi intra in windows si isi revine, si daca il inchizi tot asa de la capat. Ce sa fac? Funda. Va rog sunt disperat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai instalat din nou windows-ul si tot asa face du-l la un servis.Nu stiu ce sa zic in aceasta privinta

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai voi nati invatat ca pc nu se opreste de la buton se duce frumos in START/Turn Off Computer/ Turn Off sau Shoutdown

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca iti expira windows-ul. Instaleaza-l din nou.Si atunci cand iti apare imaginea ceea albastra cred ca iti intra in bios
Nu este grav, dar trebuie sa iti instalezi windows-ul din nou
Funda?

| unknownk a răspuns:

Daca il inchizi din buton, inchide-l din start-turn off computer-shut down... daca nu il inchizi din buton si il inchizi din start, incearca sa reinstalezi windowsul.

| csn20 explică (pentru unknownk):

Il inchid din start, si cand ii dau drumul imi apare cum ziceam mai sus, si am reinstalat windowsul si tot asa face. Ce sa ii fac?