| sara2523 a întrebat:

am o problema: cand profesaora pune o intrebare,mi-e teama sa ridic mana sa raspund de frica sa nu spun ceva gresit! chiar daca stiu ca e corect raspunsul tot mi-e frica! si asta nu se intampla doar la o materie,ci la toate! va rog, un sfat! pls.

Răspuns Câştigător
| Georgy98 a răspuns:

Hei,Sara in viata trebuia sa risti ca sa inveti sa mergi mai departe, asta simteam si eu inainte imi ziceam "daca gresesc, daca nu e bine, daca... daca "iar tatal meu mi-a zis ca nu este bine ca trebuie sa incerci, tu ce crezi ca o sa sara profesoara pe tine(doar daca e vreo nebuna psihopata)nu frate, te corecteaza si iti spune ce e bine sau nu, tu incearca sa nu mai fi asa timida o sa fie ok! Si tine minte tine cele 2 degetele mereu ridicate! Te pup duuulce