| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma seaca mult. La scoala mi se pare ca sunt urat, iar acasa cand ma uit in oglinda mi se pare ca sunt frumos.In poze ies cat de cat ok. Ce m-a deranjat foarte rau e poza din legitimatie, toti imi zic ca arat ca in realitate, dar eu in poza aia ma vad ORIBIL, in oglinda in niciun caz nu ma vad asa., si ma gandesc sa ma tund, desi multi mi au zis sa ma tund pentru ca imi sta ca naiba, eu vreau plete, si stiu ca la inceput sta urat., in legitimatie mi au iesit doar uratania aia de par care se vede din fata, adica practic nu mi-a iesit tot parul. Nu stiu cum pot sa am forma aia a fetei in poza, eu in oglinda nu ma vad asa, dar in poza aia mi se pare ca am fata mult mai alungita si urata.

2 răspunsuri:
| Xelon a răspuns:

Nu ar trebui sa te preocupe asta prea mult

| 0101001101010011 a răspuns:

Auzi si eu am plete si toata lumea se ia de mine sa ma tund. In realitate esti cum te vezi in poza nu in imagine imi pare rau, pentru ca oglinda intoarce imaginea