| IULY991 a întrebat:

am o problema cu laptop-ul (dell) cand il pornesc imi dureaza mai mult si imi da o eroare :
All rights reserved.
PXE-e61 : media test failure, check cable
PXE-M0f : exiting broadcon PXE ROM
Operating system not found.

Tin sa mentionez ca am incercat sa-l repar singur din BIOS, dar cand dau la functia SECURITY se blocheaza si am incercat sa-l formatez si imi da tot eroarea de mai sus.

Cel mai bun raspuns care imi "salveaza" laptopul primeste FUNDA de aur.

Răspuns Câştigător
| Alexmma a răspuns:

Exista o solutie. reinstaleaza windowsul, dar incearca windows 7 daca nu ai facut asa pana acum. bafta