| cRaNs1MoRe a întrebat:

Am o problema, de 2 zile internetul merge super greu, deci trebuie sa astept cate 10 minute sa se incarce o pagina, dar calculatorul e ok adica cand umplu sa aprind o fereastra in c, d merge repede, am sunat la cei de la romtelecom si imi ziceau intruna ca este o problema cu serverul meu de la net. Vecinilor mei le merge netul bine, si nu stiu de ce mie imi merge greu.Am reformatat modemul, am bagat alt windows dar in zadar tot aceeasi treaba. Stie cineva ce trebuie sa fac!? Deci repet nu merge greu din cauza la pc sau windows!
Fuunda cu drag:X!

Răspuns Câştigător
| OnStepToDie a răspuns:

Eu una am o prietena care i s-a intamplat in genul tau, ea avea modemul virusat. Acum nu stiu ce a facut dupa, dar imi aduc aminte ca si-a schimbat modemul. straight face Poate la tine e doar problema de conexiune.

1 răspuns:
| Latinmoon a răspuns:

Incearca sa schimbi browserul descarca opera / mozilla /google chrome ce nu ai.
Vei vedea o diferenta happy
Asa am patit si eu!
Dar in cazul in care nu este din browserul pe care il folosesti inseamna ca ai viteza slaba de inernet... sad
Bafta! Sper ca te-am ajutat! big hug :* love struck