| allasunshine a întrebat:

Am o problema, atunci cand aprind calculatorul apare fereastra de Windows si dupa isi da restart intruna, apare un screen negru si scrie mai multe chestii si trebuie sa astept 30 de secunde dar dupa iar isi da restart intruna, daca il las o zi intreaza asa face in continuu. HELP PLS!

Răspuns Câştigător
| NicK93x a răspuns:

Reinstaleaza windowsul... daca nu te pricepi roaga un preten sau pe cineva care se pricepe.
Iti zic eu ca e de la windows 99%

1 răspuns:
| Wolfy5 a răspuns:

Am impresia ca ai luat un virus care iti mananca din windows >.>, reformateazatil si tu un pic si vezi daca mai face asa, daca tot face inseamna ca e de la calculator, si dul la reparat poate i so fi dus hardu sau altele, sper ca te-am ajutat ^^