| Amali23a a întrebat:

Cum fac sa-mi creasca parul mai repede. Mi-as dori cam o aproximare cam in cat timp creste si din experiente proprii dar numai daca e posibil. Tin sa precizez ca sunt fata

2 răspunsuri:
| varcopisicul a răspuns:

Parul creste 1-2 cm pe luna, ca il tratezi sau nu, ca tragi de el sa creasca mai mult sau nu, atata creste el singur de la mama natura. cred ca ajuta sa-ti masezi scalpul si sa-ti speli parul corect

| prietenaingrijorata02 a răspuns:

Iti recomand masarea scalpului, ajuta la cresterea parului prin stimularea circulatiei sangelui, de asemenea clatirea cu apa de la orez si folosirea balsamului de fiecare data cand te speli.