| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema in legatura cu greutatea. Sunt f slab, am 1.73 si cam 58 de kg, poate nu pare dupa nr de kg, dar nu am deloc grasime. Am picioarele foarte slabe si mainile de asemenea. Problema cu greutatea mea poate ar fi si din cauza rosul unghilor timp de peste 10 ani si afectarea ficatului. As vrea sa ma-ngras in special in zona mainilor si a picioarelor. Problema este ca eu ma satur si cu o singura masa pe zi, iar pofta de mancare nu este foarte mare. Nu-mi spuneti ca este mai bine sa fii slab decat gras sau ceva de genul, mi-am dat pana si 3 gauri suplimentare la curea sa nu-mi pice pantalonii happy
Cel mai bun raspuns primeste funda!

4 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

Și eu îmi rod unghiile... Hai pe privat să îți zic ce să mai mănânci...sau ce să faci pentru a te îngrășa.

| ishallhelpyou a răspuns:

Incearca dieta shaorma laughing

Mananci o shaorma inainte de culcare, seara.

Cu di toati! laughing

Pe bune, toate sosurile si cartofii prajiti o sa se depuna imediat daca mananci seara big grin

| PMTurtle a răspuns:

Cel mai bine mananca putin si des. Nu manca numai dulciuri sau chipsuri pentru ca iti afecteaza sanatatea. Mananca fructe si legume. Poti fi slab si din cauza lipsei de proteine. Mananca cat mai multa carne, lapte, fasole. Incearca sa iti numeri caloriile, tie ti-ar trebui in jur de 1800 calorii sa te mentii si 2400 sa pui ceva pe tine. Bafta!