| FaraNume1245 a întrebat:

Am o problema serioasa, pe care multi adolescenti o au, su anume: stau toata ziua la calculator. Nu e problema ca imi place foarte mult, problema e ca nu am ce sa fac in timpul liber. Stau intr-un cartier cu foarte multi tigani (care sunt foarte prosti ) si nu am cu cine sa stau pe afara... Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, eu m-as duce la niste cursuri de arte martiale, de dans, sau de ceva ce te atrage.

| NoName0x0 a răspuns:

Gaseste.ti un hobby!

| NoName0x0 a răspuns (pentru NoName0x0):

Sau cumpara.ti un animal de companie!

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Nu sunt ironic ins aspui ca locuiesti intr-un cartier in carestau si oameni prosti. Ma intreb de ce nu incerci sa-i ajuti sa stie cate ceva, sa invete de la tine ar fi placut pentru tine si ar trece si timpul intr-un mod placut. In schimb te poti plimba chiar daca la inceput pare groaznic in timp iti vei face prieteni cu caresa te plimbi si te vei putea concentra mai bine in asemenea mod iti vei limpezi gândurile te vei simpti mai bine odihnit si mult mai vioi.