| Logicboy18 a întrebat:

Am o problemă, uneori încep să plâng fără motiv, de exemplu, stau în pat și încep să plâng, mă simt trist asa dintr-o datã, ajutati-ma va rog, cel mai bun raspuns primește fundă, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Consulta un psihiatru! Esti in depresie. Cu niste antidepresive, nu vei mai putea plânge.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Psiholog clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ai ceva, daca nu te duci la psihiatru, macar la doctor, poate ai ceva la ochi si reactioneaza corpul asa ca trebuie sa elimine acel ceva.