| Qzert a întrebat:

am o situatie disperata.Am facut alaltaieri seara efort adica flotari, cu gantera etc. Ieri dimineata am facut o intindere musculara la spate. Am ramas intepenit si ma durea ingrozitor. Pana ce am venit de la scoala a inceput sa ma lase. Azidimineata imi trecuse aproape de tot iar acum pe seara m-au trimis ai mei cu sifoanele si durerea a inceput din nou.ma doare groaznic am dat cu crema si am luat o aspirina. Ma doare partea de sus mai ales pe langa coloana. Ma ingrijoreaza ca ai mei spun ca voi mai putea face efort pentru ca am prins slabiciune acolo. Si tatalui meu i s-a intamplat si il doare si dupa 20 de ani cand tine ceva mult in mana. Apropo am 15 ani si aveam de gand sa ma apuc de sala tin la aspectul fizic si as fi foarte dezamagit sa aflu ca nu voi mai putea. Parintii rad de mine acum. Spun ca atunci cand voi sta cu prietena in brate sa ma apuce durerea de spate. Sunt foarte ingrijorat. Va rog

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un gel cu masare usoara

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Conteaza ce ai in cap, tragerea de fiare se face treptat si pe serii

| Qzert explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Fac treaba asta de 5 luni nu mi s-a mai intamplat stiu bune cum si cat trebuie sa fac. Dilema mea este daca o sa mai pot face dupa. Oricum am de gand sa iau o pauza dw cateva luni vreau sa fiu in perfecta stare. Sunt o fire sportiva. As primi vestea ca nu voi mai putea face miscare ca pe un glont. In acest moment ma misc ca o baba de 80 de ani. Mi-e super frica de ce poate fi mai rau

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Qzert):

Pai suntem in secolul 21 si daca te duci la un doctor ti se va spune precis ce ai de facut

| Qzert explică (pentru besleaganicolaecosmin):

O sa ma duc dar acum e noapte si maine e duminica niste sfaruri imi erau de folos pana atunci

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Qzert):

Un gel cu masare usoara