| Alycaaaa a întrebat:

Am o supaer mega mare problema. Mie mi-a placut de un baiat acum vreo luna si o fata a aflat ca imi place de el si i-a zis lu varmiu ca imi place de el. Acum varmiu vrea sa vina la mine la scoala si sal bata pe el. Nu vreau sa se faca bataie din cauza mea. Acum nu stiu cum sa ii impac ca sa nu mai il bata. Ce sa fac? Help! Simt ca innebunesc de griji ca o sa se bata. Va rog un raspuns.

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Irninis! Scuză-mă, dar nu înțeleg ai spus că-ți place, te-a spus vărului tău ți el vine să-l bată degeaba? Ce-i asta telenovelă, Țiganiada lui Budai-Deleanu, film horror? Pe ce lume trăiți fraților?

| Alycaaaa explică:

Da stiu varmiu e cam prost si in primul rand baiatul ala n-are nici o vina ca mi-a placut mie de acel baiat