| luzy_5632 a întrebat:

poveste mea inceput anul trecut cind un baiat X nu avea ce face la scoala si se tinea tot timpul dupa mine sa-mi faca ceva.pe 30 mai m-am intilmit cu un baiat si fratele meu e cam rautacios cu mine a aflat tot din cauza la noaptea aceea era sal bata pe baiatul Y.la scoala este un concurs la perje si baiatul X imi face pricoala nu vrea sa-mi dea o data caldarea, si mai multe.eu aveam numarul lui si ne sunam. saptamana acelanta vb pe telefon si a spus ca vrea sa se intilmeasca cu mine si eu atuncia eam spus ca o sa ma gandesc si de atuncia numai vb des cu mine i-am trimis eri un mesj si dupa ce la citit m-a sunat. si a spus ca vrea sa vb cu mine daca ii spun raspunsul la intrebarea acea daca vreau sa ma intilnesk cu el? eu vreau sa ma intilnesk cu X. dar e o problema fratele? ce sa fac cu dunsul? stiu ca ca v-ati plictisit dar am scurtato cum am putut. ajutati-ma ce raspuns sa-i dau?

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! CRED ca ar trebui sa te intalnesti cu el.intalnestete cu el insa decizia este a ta fa cum crezi tu ca este bine.succes

6 răspunsuri:
| Tiberius a răspuns:

Cred ca ar trebui sa inveti sa scrii in limba romana mai intai

| liveincolors a răspuns:

Pot sa te rog ceva?

Scrie si tu mai corect, ca nu se intelege mai nimic.

In fine. Eu zic sa te intalnesti cu el, n-ai nimic de pierdut. Fratele tau n-are de ce sa afle.

| brio6267 a răspuns:

Eu nu inteleg! Pur si simplu este absurd, x cu y si cu zet, ce intrebari se posteaza pe acest site uneori ma indreptatesc sa spun ca sunt aiurite si fara sens daca voi ati inteles ceva insa oricum nu fratele este de vina si tu luzy draga.Ai o mare problema cu tine citeste ce ai scris si ai sa vezi de ce spun asta

| alexutza123 a răspuns:

Mai pe romaneste stii sa scrii?
abia am inteles ceva din ce ai zis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor eu de-am inteles ceva! si am recitit-o de doua orilaughing
omgstraight face vai de viitorul vostru.stii ce zic eu? sa lasi baietii...sa pui mana pe carte. o seara faina!

| luzy_5632 explică:

Eu sunt din Italia si acum invat romana si abia o stiu de asta nu scriu foarte bine.