| JockerStoica a întrebat:

Am o tabletă Vonino Spirit s și vreau să-mi trimit muzică de pe tabletă pe telefon. Dar când intru în meniu la muzica și dau pe o melodie îmi apare lista aia cu : Setați ca ton de apel, Copiați, Ștergeți etc. Dar nu îmi apare trimitere pfin bluetooth. Și menționez că am bluetooth pe tabletă! dar pur și simplu nu îmi apare în lista aia trimitere prin bluetooth.
Oare de ce?
Cine știe?
Fundă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n-ai intrat unde trebuie. Orice tutorial iti spune cum muti o melodie.