| Luciii a întrebat:

Buna TPU.

Am un telefon Samsung Google Nexus S actualizat la versiunea 4.0.4 si doresc sa va intreb cum as putea sa mut din Muzica Play o melodie ca sa o pun la cineva care sunt.

Mentionez ca atunci cand dau la "setati ton de apel" imi da doar ton de apel prestabilit si sunetele care vin cu telefonul.

Va multumesc. Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Barbu_Sabina_1980 a răspuns:

Daca ai grupuri baga persoana crareia vrei sa ii pui melodia in unul din ele apoi ti apasat pe grup/selectezi optiunile de la acel grup si poti sa il editezi acolo o sa iti apara mai multe chiesti printre care e si ton de apel la acest grup sau ceva de genul si acolo pui melodia care o vrei.

Ca sa iti pui o melodie de apel la telefon in afara de cele care vin direct intri in fisierele mele daca ai card de memorie si o selectezi ii dai optiunile si acolo ar trebui sa iti arate
La telefonul meu asa merge si este asemanator cu al tau acum daca nu merge imi cer scuze.

2 răspunsuri:
| whitesensation a răspuns:

Intra la contactul respectiv, dai la vizualizare contact, apoi ai optiunea de ton de apel. funda?

| Luciii explică (pentru whitesensation):

Cum am precizat si in intrebare, imi apare doar suntele inregistrate in telefon.Nu am cum sa le pun eu.Asta am intrebat.Cum le pot transfera din Muzica Play in "Play list " de acolo.