| AndreeaZM a întrebat:

Dragii mei! Vreau un sfat de la voi! Poimaine este ziua unei straine care a vrut sa ma ajute cu ceva si drept recompensa ca a vrut sa ma ajute vreau sa ma filmez si sa-i cant la pian happy birthay! Fac un gest frumos? Oare o sa-i placa? Voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Orice lucru este frumos atunci cand vine de la cineva pentru cineva
Sigur o sa i placa

| Adina981 a răspuns:

E un gest foarte frumos... cu siguranta o sa-i placa!

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Normal, si eu as vrea asa cadou, eventual si o prezentare power point cu poze cu voi happy