| alistarr a întrebat:

SAlut TPU am si eu nevoi de niste nume frumoase pentru facebook de baieti daca se poate dau funda la cel mai frumos nume

4 răspunsuri:
| DarknessKirin a răspuns:

Fuego clar
Bagati numele tau, cplm ca toate fetele cu Bwa si alea Izzy Pitzy Dracu in patru, bagati numele tau zau asa sau macar prenumele tau de doua ori gen Razvan Razvy LA LIMITA

| alistarr explică (pentru DarknessKirin):

Da mersi pentru raspuns dar nu la asta ma asteptamm laughing)) laughing laughing laughing rolling on the floor

| ValyMT2 a răspuns:

Uite un nume : RazvyButuDinCartier

| alistarr explică (pentru ValyMT2):

Ma cheama Mihai da-mi ceva cu mihai Nu vreau cu Razvi laughing rolling on the floor laughing