| TheAntonio a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru urgent.Cine stie cum pot scapa de cosurile de pe fata? Am cam multe pe frunte... Daca stiti vreun tratament, creme orice.Sunt dispus sa incerc orice.
Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| ABlueScarf a răspuns:

Poate ai pubertate.Se schimba hormonii in tine si isi fac de cap in organism. Spala-te mai des pe fata, si da-ti cu crema.Nu te speria...

3 răspunsuri:
| Criss197 a răspuns:

Gerovital plan, gel si crema. Cu gelul te dai pe fata si apoi te speli cu apa calduta, e pentru curatare iar apoi aplici crema. Sunt bune.

| TheAntonio explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Nu m-am speriat dar acum sincer vorbind ies afara si cand ma intalnesc cu iubita imi este putin cam rusine cu cosurile sad. Multumesc mult de sfaturi. Daca imi puteti spune de unde as putea cumpara crema si cat ar costa, ar fi perfect.Multumesc pentru tot oricum

| ABlueScarf a răspuns (pentru TheAntonio):

Si eu am avut cosuri pe fata(Pubertate) si procedam astfelbig grinupa ce faci baie, iti storci cosurile, dar alea care te dor lasa-le, si imi dadeam dupa cu crema de galbenele.Incearca asta..eu asa am facut.