| anonim_4396 a întrebat:

am si eu niste intrebari. sa nu radeti laughing
1) Vreau sa stiu si eu de la baieti/fete din propria experienta, care e ordinea la care atrag fetele dintre astea: Stil, caracter, frumusete, felul cum vorbesti. la fete care le atrage mai mult? care e pe primul loc, pe al doilea etc.
2) Am un dinte stramb. e putin dat in spate, si e putin spart. e vreo problema la fete? sau nu prea conteaza? Ceilalti dinti sunt bine
Daca nu, pot sa-l indrept fara aparat dentar?
3) Cand mergi pe strada, cand esti la scoala etc, trebuie sa fii serios si calm sau zambaret?
4) La fete cum le place parul? in parti scurt si in mijloc lung sau in mijloc scurt? Am auzit ca le plac mult codita la baieti, e adevarat?
5) Mi-au spus multe fete ca sunt dragut, frumos, perfect etc, am sanse cu fetele frumoase rau sau mai bine sa nu risc, sa incerc cu alea dragute, frumoase?
6) Ziceti-mi si mie va rog frumos cum sa ma bag subtil in seama cu fetele... 10 cuvinte atat. laughing dupa ma descurc eu, dar sa nu-mi dea cu jet, sa am macar o sansa cu ea. ca sunt si putin timid.
Multumesc frumos anticipat.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

1,Primul lucru care atrage un om indiferent de sex este aspectul fizic,atractia este instanta,involuntara,la nivel de subconstient,atractia fizica este baza ia aprinde dorinta sexuala,restul ca conteaza personalitatea,sufletul,inteligenta sunt vrajeli feminime, nici una din astea nu poate umezi o fata sau sa il bage pe un baiat in erectie,da conteaza personalitatea daca vrei o relatie corect,conteaza si inteligenta dar nu aia de tocilar si de smecher de cartier sa stii sa te descurci, sa stii sa faci banii, sa oferi protectie iubitei tale, sa stii sa bagi frica in alti masculi doar cand i privesti

2, dantura este importanta, asta pentru ca privim gura cand vb cu cineva iar un dinte stramb strica atractia, vezi de el

3, fetelor le plac baieti care au privirea de barbat serios, zambteul denota lipsa frici ceea ce nu atrage chiar asa tare fetele, fetele cand sunt la menstrutatie prefera barbati feminizati iar la ovulatie barbati masculini

4, la fete le place bratele groase, fara burtica, fata lata, sa fie inalt

5, nu crede ce spun fetele, fetele spun asa la vrajeala gen sufletul conteaza, ai grija la zona prieteniei

6, esti tipic masului beta bun de frate,amic,care nu demmonstreaza masculinitate, trebuie sa devi barbat,fetelor le plac barbati hotarati,smecheri,glumeti dar nu clovni,nu te te da ceea ce nu esti gen arta seductiei du-te si baga culturism la greu si cardio si manca sanatos,fetele cauta baieti in functie de cum arata ele, alea frumoase vor barbati hot,alea dragute vor draguti,alea urate,urati,pentru fiecare e cineva, nu visa la alea frumoase daca nu esti frumos sau bogat, multa bafta la fete, eu spun sa te concentrezi pe cariera, invatat