| DariaHeart a întrebat:

Salut,TPU! Am si eu o intrebare : Am aflat ca la scoala o sa scriem pe caiete studentesti si eu mi.am luat si caiete mici. Ce pot face cu cele mici din moment ce, la scoala scriu pe cele studentesti?

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

La materiile neimportante cred ca poti folosi caietele mici. Daca nu, da-le si tu cuiva care are nevoie sau fa-ti caiete suplimentare acasa, ciorne, chestii

| Gonrax a răspuns:

Folosește-le și tu la religie, civică sau tehnologică, astea inutile așa

| ILoveTacos a răspuns:

Poti sa desenezi in ele, sa le folosesti ca sa iti faci o agenda/un jurnal, sa scrii rezumate la ultimele carti citite, sa faci o evidenta a banilor primiti/cheltuiti, sa scrii liste cu lucruri pe care vrei sa le faci si ce iti propui sa realizezi in anul asta scolar. Sau poti sa i le dai cuiva care are nevoie.