| Mosor_Miruna_2000 a întrebat:

eu trec clasa a-6 si nu stiu ce caiete sa imi iau. Voi ce parere aveti sa-mi iau caiete studentesti sau caiete mici? Astept raspunsurile de la voi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferă doar dimensiunea, posibil că economisești și ceva bani dacă iei studențești dar îți va fi mai greu la cărat. Eu am avut în clasele 5-8 caiete mici de 80 de file și nu am pățit absolut nimic...

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Ia caiete studentesti la materiile importante, precum romana si matematica si caiete mici la restul. Asta e o varianta. A doua ar fi sa astepti sa incepi anul scolar si sa vezi ce pretentii au profesorii de la voi, ce materiale considera ei ca va sunt necesare pentru ora.