| abctttt245 a întrebat:

am si eu o intrebare: ce pot face sa mi indesesc parul? Am parul destul de rar si cred ca am mostenit chestia asta de la parinti.

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Un tratament eficient este masarea radacinii parului cu ulei de ricin odata pe zi (seara). Indeseste parul daca e aplicat cu perseverenta, primele rezultate se observa cam dupa 3 luni.

| Caro34 a răspuns (pentru Hammurabi):

Subscriu raspunsului tau. Mai poti folosi si gel proaspăt de la plantele de aloe vera! Numai bine!

1 răspuns: