| AgentKiller22 a întrebat:

am si eu o intrebare, dar nu vreau sa aud chestii gen copil si alte minuni.Am 13 ani, de felul meu sunt foarte dezvoltat, seman cu tata.Am o inaltime de 1, 80 aproape la varsta mea, asta v-o spun doar ca idee, sa va dati seama, si am un inceput de mustata, par pe picioare la greu, pe maini la fel si pe obraji niste puf, ca inceput de barba.Intrebarea mea este, la cati ani o sa am si eu barba completa, adica ma refer sa se vada pe fata, nu sa fie ca parul de maimuta, avand in vedere ca sunt asa de dezvoltat, cum v-am spus mai sus. Ofer funda celui care are bun simt si imi raspunde cum trebuie.

Răspuns Câştigător
| LuizaLiza98 a răspuns:

Bună! Barba adevărată o să ai cam pe la 15-17 ani în sus atunci o să poţi începe să te bărbiereşti (depinde şi cât de repede te dezvolţi tu )Pe la 20 de ani în sus deja vei fi nevoit să te bărbiereşti zilnic (aproape )Aah şi încă ceva, dacă eşti blond părul /barba se v-a vedea mai puţin faţă decum se vede la cei bruneţi. sper că te-am ajutat big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani, am mustata, par pe picioare si maini.E ceva normal, bucura-te! Un barbat adevarat e cu par pe el! Ceilalti nu ii poti numi barbatiwinking Bafta!