| EckoTM a întrebat:

am si eu o intrebare... exista Talking TOM sau ceva asemanator doar sa fie pentru PC? eu am cautat pe net si am gasit un site(filecrop) care m-a redirectionat pe un site chinezesc-daca stie cineva, va rog lasati-mi un link valid(fara survey, sau site-uri,, nedownloadabile" unde poti downloada doar cu cont) si va dau funda! big grin

1 răspuns:
| Oanapisipisi a răspuns:

Nu cred ca exista pentru. PC. Am cautat si eu dar mi-a dat numai cu magazin play (si iti trebuie. cont )