| cosmin111 a întrebat:

l-a inceputul clasei a 7-a m-am mutat la o scoala noua, problema e ca nu m-am acomodat deloc programul e aiurea m-a dereglat de tot si am cateva luni bune (eram dupe amiaza la scoala veche, acum sunt de dimineata ) nu prea m-am acomodat si nu inteleg la ore fata ca in partea cealalta. Acum intrebarea este :L-a sfarsit de an pot sa imi fac transferul inapoi la scl veche? adica mai am sanse sa ma primeasca?

Răspuns Câştigător
| anutza280 a răspuns:

Nu te descuraja incearca
proverbul spune nu risti nu castigi si eu am aceeasi stare ca a ta

1 răspuns:
| Alleee18 a răspuns:

Păi depinde.În mod normal da, transferul se poate face simplu si cred ca noua şcoală iţi va aproba cererea dacă le spui motivul.Eu cred ca veche şcoală nu are de ce să nu te primească înapoi, doar in cazul tragic in care nu mai sunt locuri libere, dar asta e cam imposibil zic eu.E bine că vrei să te transferi înapoi. Sper să reuşeşti.