| Adytza551 a întrebat:

am si eu o intrebare

Sunt clasa a-11-a si trec a 12-a si as dori sa stiu daca se poate sa ma transfer la un profil de turism hotelier si daca se poate ce imi trebuie si la ce trebuie sa dau diferenta

vreau sa va spun ca media mea anuala pe anul acesta este de 7:30-7:40 nu sunt sigur ca inca nu mia incheiato din cauza practici

1 răspuns:
| Annonymus333 a răspuns:

Buna, eu sunt clasa a 10 a la un astfel de profil [turism], v-a trebui sa dai niste diferente la anumite materii [ la mine la scoala se numesc module]